Родина Левіноі Тетяни
Доброго дня! Мене звати Світлана,я мати Левіної Тетяни,моїй доньці 16 років,і в неї
діагноз затримка стато-моторного та кінетичного розвитку,сколіоз,донька самостійно не ходить,не розмовляє. Ми проходимо в центрі реабілітацію та приймаємо такі процедури:
- транскраніальна мікрополярізація;
- Tomatis;
- вагусна нейромодуляція;
- ЛФК;
- логопедичне заняття+логокорекція.
Дуже задоволенні лікуванням,поліпшилось поняття,з’явились деякі звуки,бажання до занять.
Велика вдячність Вікторії Матвіївні,фонду Киян та фонду Mayas hope за проходження курсу реабілітації.
Дякую Вам!❤️
БУТИ ДОБРУ!
Друзі допомагати легко! І це може зробити кожен з Вас!
У нас ще багато дітей потребують Вашої допомоги.