Родина Кірюші Попова

Родина Кірюші Попова

17.06.2025

Мене звати Ірина,я мама Кірюші,йому 8 р,діагноз ДЦП.Хочу залишити відгук про проходження реабілітації в центрі МЦРН і висловити безмірну подяку, від щирого серця, за можливість отримати курс реабілітації,який нам дуже і дуже потрібен, фонду Киян-Вікторії Матвіївні та Mayas hope.Наразі ми проходимо ЛФК ,масаж,уроки з коррекційним педагогом та логопедом,голкотерапію,барокамеру.Всі ці процедури і заняттядопомогають Кірюші стати більш сильнішим і впевненим,знімають напругу і спастику.Головне,йому дуже подобаються всі заняття,завжди з усмішкою і великим бажанням вчитися.Ще раз,велике-велике вам дякуємо від всього серця за допомогу моєму сину.

Дякуємо!❤️❤️❤️

БУТИ ДОБРУ!🙏

❤️

Друзі допомагати легко! І це може зробити кожен з Вас!
У нас ще багато дітей потребують Вашої допомоги.