Родина Софіі Клоченко
Добрий день.Від щирого серця хочу подякувати чарівній Вікторії Матвіївні,БФ “Киян” та
“Mayar’s Hope” за підтримку і допомогу моїй донечці!Завдяки цьому ми змогли потрапити
на таку необхідну реабілітацію в наш улюблений МЦРН.Під час проходження курсу
зробили електроенцефалограму,отримали консультацію невролога,пройшли заняття з
ЛФК,сенсорної інтеграції,займалися з ерготерапевтом,корекційним
педагогом,логопедом,а також процедури у голкорефлексотерапевта та TENS.Під час
курсу у донечки покращилась хода,стала впевненішою у рухах,стала краще розуміти
своє тіло і звернену мову,відповідно більше виконувати щось на заняттях,стало більше
звуків і складів,намагається говорити якісь слова.Практично у всьому відмічається
позитивна динаміка.Це стало можливо завдяки такій потрібній допомозі усіх
небайдужих людям!!!Ще раз хочу подякувати за підтримку і побажати міцного здоров’я і
мирного і спокійного неба над головою!Хай ваше добро повертається сторицею до
вас!!!Ми не зупиняємось,а продовжуємо і працюємо далі над покращенням стану
Софійки і досягаємо нових гарних результатів!!!
Друзі допомагати легко! І це може зробити кожен з Вас!
У нас ще багато дітей потребують Вашої допомоги.